Aktualności

 • UODO Survival Kit 2.1

  Dzięki uprzejmości Pani Joanny Karczewskiej, spełniamy Waszą prośbę z jednego z Internetowych Spotkań i publikujemy UODO Survival Kit 2.1. Dokument można pobrać tutaj.

   

   

   

  Continue reading →
 • VII Internetowe Spotkanie ABI

  Szósta edycja Internetowych Spotkań Administratorów Bezpieczeństwa Informacji za nami. Tym razem, uwzględniając prośby wielu sympatyków, spotkaliśmy się po raz pierwszy w godzinach popołudniowych. I jak się okazało termin ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Wśród uczestników pojawił się bowiem Pan doktor Wojciech Wiewiórowski – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
  Stworzyło to doskonałą okazję do niemal dwugodzinnej bezpośredniej rozmowy o planowanych zmianach w przepisach ODO, z najlepiej poinformowaną w tym zakresie osobą. Mamy nadzieję, że nie była to ostania wizyta na naszym spotkaniu.

  Zapraszamy na kolejne VII Internetowe Spotkanie Administratorów Bezpieczeństwa Informacji – tym razem 26.01.2012 (czwartek).

  Proponujemy dyskusję na temat kolejnego już VI Dnia Ochrony Danych Osobowych. Spróbujmy odpowiedzieć na pytanie: „Czy takie święto jest komuś potrzebne i czemuś służy?”.

  Jak zawsze, zapraszamy chętnych do wygłoszenia krótkich prezentacji związanych z tematyką ochrony danych, zarówno w instytucjach, jak i przedsiębiorstwach oraz firmach.
  —————————————————————————–

  Wideokonferencję rozpoczniemy o 17:00 (rejestracja od 16:30), w czwartek, 26 stycznia 2012.

  16.30 – 17.00 – rejestracja uczestników
  17.00 – 17.20 – wykład – „Dzień ochrony danych osobowych – czy takie święto jest komuś potrzebne i czemuś służy?”.
  17.20 – 17.40 – wykład – „Obyś żył w ciekawych czasach. Polska i europejska ochrona danych osobowych – remont czy przebudowa?”
  17.40 – 18.30 panel dyskusyjny
  18.30 – podsumowanie i zamknięcie spotkania

  Jak zawsze, liczymy na ożywione dyskusje.

  Więcej szczegółów tutaj: http://www.goldenline.pl/spotkanie/vii-internetowe-spotkanie-abi2

  Continue reading →
 • Wesołych Świąt!

  Continue reading →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*