Aktualności

 • Wesołego DODO 😉

  Z okazji DODO, czyli Dnia Ochrony Danych Osobowych, zwanego przez niektórych Dniem ABI-ego, pozdrawiam serdecznie wszystkich Grupowiczów 🙂

  Jestem przekonany, że członkowie grup ABI (a jest nas już niemal 1000!) ABI News będą widoczni na imprezach związanych z dniem ochrony danych osobowych -Dniu Otwartym w Akademii Kompetencji, wydarzeniach organizowanych przez GIODO i wszystkich innych, towarzyszącym temu dniu imprezach.

  Zachęcam do dalszego, aktywnego udziału w dyskusjach na forum grupy, organizowania i udziału w spotkaniach członków grupy i wszelkiej działalności która może spopularyzować i podnieść prestiż naszej profesji.

  Okolicznościowa wypowiedź Europejskiego Inspektora Ochrony Danych: http://www.youtube.com/watch?v=a3ZcVExtY4U

  Continue reading →
 • Trzecie spotkanie ABI w Katowicach

  Zapraszamy na kolejne, katowickie spotkanie członków grupy ABI i osób chcących w nieformalnej atmosferze porozmawiać o ochronie danych osobowych oraz problemach interesujących osoby zajmujące się tą dziedziną.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Zarówno tych którzy na tej tematyce „zjedli zęby” jak i tych którzy nie czują się w niej jeszcze zbyt pewnie. Z pewnością jedni i drudzy, w czasie naszych spotkań, znajdą coś dla siebie i nie wyjdą rozczarowani.

  Tradycyjnie, spotkanie ma charakter nieformalny – obowiązuje pozytywne nastawienie i zakaz narzekania. Wymieniamy się doświadczeniami, prosimy o pomoc, integrujemy i planujemy przyszłe działania.

  Tym razem, dla odmiany, spotykamy się w restauracji „Zakonnicy”, znajdującej się w Katowicach przy Placu Wolności. W Zakonnikach organizują czasami spotkania inne grupy, a atmosfera panująca w lokalu, powinna pozwolić na swobodną dyskusję.
  Nie ustaliliśmy tematu przewodniego spotkania – myślę, że atmosfera panująca w lokalu spowoduje, że tematy pojawią się spontanicznie. Jeżeli uważacie, że jakiś konkretny temat powinien zostać poruszony – napiszcie o tym.

  Bardzo liczymy, że na spotkaniu pojawią się również nowe osoby! Jestem przekonany, że będziecie pod wrażeniem panującej na spotkaniach atmosfery i ilości wiedzy którą można się na nich wymienić.

  Osoby które zamierzają wziąć udział spotkaniu, prosimy o dopisywanie się – http://www.goldenline.pl/spotkanie/spotkanie-grupy-abi-katowice3

  Continue reading →
 • Spotkanie Administratorów Bezpieczeństwa Informacji – Warszawa

  Warszawskie spotkanie Administratorów Bezpieczeństwa Informacji czyli osób nadzorujących bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych.
  Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej w siedzibie Allianz przy ul. Rodziny Hiszpańskich 1 (tuż obok Galerii Mokotów).

  Warszawskie spotkanie Administratorów Bezpieczeństwa Informacji czyli osób nadzorujących bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych.

  http://www.goldenline.pl/spotkanie/spotkanie-administratorow-bezpieczenstwa-informacji-warszawa

  http://klub.proinfosec.pl/spotkania/

  Continue reading →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*