Ankieta

Chciałem bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom III Internetowego Spotkania Administratorów Bezpieczeństwa Informacji.

Cieszymy się, że taka forma kontaktu spotkała się z Państwa zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że w spotkaniach będzie uczestniczyć coraz większa liczba osób oraz że staną się polem ożywionej dyskusji i wymiany doświadczeń zarówno osób zawodowo zajmujących się bezpieczeństwem informacji jak i tych, których zagadnienia te interesują z pozazawodowych powodów.

Spotkania chcemy organizować w sposób jak najlepiej spełniający oczekiwania uczestników.  Dlatego, zwracamy się do osób zainteresowanych udziałem w Internetowych Spotkaniach ABI z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety –
http://www.2business.pl/index.php?page=ankieta-dla-sympatykow-internetowych-spotkan-abi

Chcemy w czasie spotkań umożliwić dostawcom rozwiązań interesujących dla ABI możliwość przedstawienia krótkich prezentacji. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Aktualne informacji o spotkaniach są dostępne na stronie – http://www.2business.pl/index.php?page=Spotkania-ABI oraz na forum Grupy ABI – http://www.goldenline.pl/forum/abi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*