Blog


 • Ankieta

  Chciałem bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom III Internetowego Spotkania Administratorów Bezpieczeństwa Informacji.

  Cieszymy się, że taka forma kontaktu spotkała się z Państwa zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że w spotkaniach będzie uczestniczyć coraz większa liczba osób oraz że staną się polem ożywionej dyskusji i wymiany doświadczeń zarówno osób zawodowo zajmujących się bezpieczeństwem informacji jak i tych, których zagadnienia te interesują z pozazawodowych powodów.

  Spotkania chcemy organizować w sposób jak najlepiej spełniający oczekiwania uczestników.  Dlatego, zwracamy się do osób zainteresowanych udziałem w Internetowych Spotkaniach ABI z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety –
  http://www.2business.pl/index.php?page=ankieta-dla-sympatykow-internetowych-spotkan-abi

  Chcemy w czasie spotkań umożliwić dostawcom rozwiązań interesujących dla ABI możliwość przedstawienia krótkich prezentacji. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  Aktualne informacji o spotkaniach są dostępne na stronie – http://www.2business.pl/index.php?page=Spotkania-ABI oraz na forum Grupy ABI – http://www.goldenline.pl/forum/abi

  Continue reading →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*