Aktualności

 • Chmura obliczeniowa – Panacea czy Pandora?

  Czy chmura obliczeniowa jest panaceum na wszelkie problemy bezpieczeństwa? A może jest współczesną puszką Pandory?

  Zachęcamy do zapoznania się z tekstem „Wybrane problemy przetwarzania danych osobowych w chmurze obliczeniowej” opublikowanym w wydanej przez Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych książce z materiałami pokongresowymi „IX Kongresu Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych”

  Z tekstu dowiecie się Państwo m.in. jakie warunki należy spełnić, by zgodnie z prawem i zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa przetwarzać dane osobowe w chmurze oraz jak skonstruować umowę powierzenia na potrzeby korzystania z chmury lub hostingu. Materiał został opracowany na podstawie doświadczeń firmy proInfoSec.

  Continue reading →
 • Jesienne edycja szkoleń w proInfoSec

  Czy może być lepsze miejsce dla zdobywania wiedzy o ochronie danych osobowych niż urokliwy dom na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej? Naszym zdaniem, wiedzę przyswaja się najlepiej gdy za oknem widać ostańce w jesiennych kolorach, a wieczorem, przy ognisku słucha się opowieści podróżników.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami jesiennej edycji szkoleń organizowanych przez proInfoSec

  Continue reading →
 • Nowa strona w naszym serwisie

  Szukacie informacji na temat bezpieczeństwa informacji lub bezpieczeństwa IT? Jeżeli nie znajdziecie ich w naszym serwisie, zawsze możecie skorzystać z przygotowanej przez nas listy stron o tej tematyce – http://klub.proinfosec.pl/zasoby/strony-bezpiecznika/

  Continue reading →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*